HakkımızdaMisyon

Geleceğin yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği hayati işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. 

Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen DLN MİMARLIK gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman kaliteyi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.

Gelişmekte olan dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur.

Vizyon

Mimarlık, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. DLN MİMARLIK tasarımını gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.


Sorumluluk

Konfor ve duyguyu, teknoloji, huzur ve dinamizmi buluşturan çağdaş konseptler...

Beklentilerin daima "en üst" seviyede tanımlandığı " en özel " mekanlarda " en sıcak" , " en kullanışlı" ," en iç açıcı" , " en yeni" , " en özgün" , " en çarpıcı" çözümler...
       
Günümüzün gözde yaşam biçimlerini kucaklayan, doğa ve kent dokusuyla uyumlu sağlıklı projeler...
     
Konfor ve duyguyu, teknoloji ve insanı, huzur ve dinamizmi buluşturan çağdaş konseptler...
     
Çağdaş yaşamın tüm sosyal olanaklarıyla donatılmış, bireylerin ve ailelerin farklı gereksinim ve zevklerine seslenen renkli atmosferler...


DLN Mimarlık 3D Tasarım Dünyası

İnsan yapımı olan her şey bir tasarım ürünüdür. Yaşamı hem kolay hem de güzel kılarlar. İnsanoğlunun kendini şımartmasıdır aslında tasarım denen şey.. Soyut ve somut süreçlerin dengeli bir birleşimi olan tasarım, en  görkemli şekilde mimarlık mesleğinde hayat bulur.

Teknoloji ile beraber, 3 boyutlu görsel sunum ile , cephe giydirmelerinden yönetici ofislerine, konutlardan tekne dekorasyonuna kadar her yerde 3d çizim kendini gösteriyor.

Günümüz de projeler  ve dekorasyon 3d mimari çizim ile yeni bir boyut ve ivme kazandı. Otel, villa, mağaza, vitrin, fuar standı, plaza, iç mimari, dış cephe, özellikle de iç mekanlar  ve peyzaj da vazgeçilmez bir çizim olan 3d çizimleri  profesyonel render lar sayesinde sizlere tam anlamıyla mekanların bitmiş vaziyetini hazırlayarak işinizde ayrıcalık yaratma imkanı sunar.

3 boyutlu  Mimari modelleme,3d mimari çizim, ve görselleştirme iç mekan perspektifi, dış mekan perspektifi, istenilen açılarda, istenilen sayıda farklı açılardan, detaylı ve gerçekçi yöntemlerle, görselleştirilebilir. 3d programların desteğiyle istenilen yapı kısmen, tamamen yada iç mekandan alıntılarla sunuma hazırlanabilir. mevcut projelerin haricinde iç mekan tasarımı, dekorasyonu yapıla bir.


Faaliyet Alanları

* Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri
* Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri
 (Ruhsat, İskan, Kat İrtifakı ve Tapu İşlemleri)
* Peyzaj ve Çevre Düzenleme İşleri
* Şehir ve Site Parkları Yapı İşleri
* Yapı Elektrik ve Tesisat İşleri
* Dekorasyon ve Tadilat İşleri
* 3D Max Arcon Yapı Tasarım Hizmetleri
* Dış Cephe Mantolama ve Kompozit Alüminyum Cephe İşleri
* Kaba ve Anahtar Teslim Taahhüt İşleri